Švarus ir tyras oras: ką reikia žinoti

/
2020-04-14

Kodėl švarus oras yra labai svarbu?

Dauguma namų yra užsandarinti ir sukurti taip, kad viduje nesijaustų lauko temperatūros įtakos, o tinkamos vėdinimo sistemos dažnai trūksta. Jei nėra tinkamo vėdinimo – kvėpuojame sveikatai žalingomis dalelėmis. 

Teršalai, kurie randami lauke, gali pakliūti ir į Jūsų namus bei ten jungtis su kitais dariniais – dūmais iš degimo įrenginių, įvairiomis namų valymo priemonėmis, pelėsiu bei dulkių erkutėmis. Tam tikras kenksmingas dujas išmeta ir šildytuvai, viryklės, krosnys, židiniai ar vandens šildytuvai. Orą namuose itin teršia naminiai gyvūnai bei dulkių erkutės. Tokia aplinka gali sukelti kosulį, gerklės ar krūtinės skausmą, akių perštėjimą ir ašarojimą ar netgi astmos priepuolius. Nuolatos būdami prastame ore galime patirti dažnus galvos skausmus, peršalimus, bronchitą ar net lėtinę astmą.

Oras, kuriuo kvėpuojame, turi įtakos mūsų sveikatai. Užtenka vien geros kokybės oro, kad būtume gyvybingesni, atgautume gerą savijautą, o netinkamas oras kiekvieną dieną veikia mūsų gerą savijautą neigiamai.

Gryname ore yra tinkamos pusiausvyros neigiamų ir teigiamų jonų kiekis. Dėl kelių priežasčių, patalpų viduje dažnai trūksta neigiamų jonų. Jų trūkumas turi įtakos gerai savijautai, sukelia svaigulį, galvos skausmą, stresą ir pan.

Problemos sprendimas – difuzorius.

Pagrindinis difuzoriaus panaudojimas yra namų drėkinimas ir oro valymas. Padidėjusi oro drėgmė palengvina kvėpavimą sergantiems kvėpavimo takų ligomis, taip pat sprendžia skilinėjančių lūpų ir kitas atšiauraus klimato sukeltas problemas. Oras išvalomas nuo virusų, bakterijų, sustiprėja imunitetas.

Difuzorius taip pat gali būti naudojamas:

  • Ant stalo, kad padėtų susikaupti dirbant,
  • Svetainėje, kad pakeltų nuotaiką priklausomai nuo pasirinkto kvapo (rožių, jazminų, mėlynojo lotoso),
  • Miegamajame, kad pagerintų miego kokybę,
  • Aromaterapijoje – įlašinus absoliuto ar eterinio aliejaus, naudojama meditacijoje, mažinant stresą,
  • Kaip dekoracija. 7 spalvų LED šviesa sukuria raminančią atmosferą patalpoje, o šiuolaikinė minimalistinė medžio tekstūros imitacija dera prie kambario interjero.

Švarus oras patalpose yra viena iš svarbiausių siekiamybių norint pagerinti mūsų gyvenimo kokybę.

KOVOKIME SU VIRUSAIS NATŪRALIAI!

Mes siūlome visapusišką garantinį aptarnavimą darbams, susijusiems su pagrindinių gaminio dalių gedimais, neįskaitant priedų. Garantinis aptarnavimas galioja 12 mėnesių, skaičiuojant nuo pristatymo dienos.